Architectenselectie Osnabrück

2020
Competition Office Building
tweede prijs

Reynaers Projectprijs

2018
KJC Heliomare & MFS
nominatie

Architectenweb Awards

2018
KJC Heliomare & MFS
nominatie (zorggebouw van het jaar)

German Design Award

2018
Sportcomplex Violenstraat
nominatie

Fritz Höger Award

2017
Sportcomplex Violenstraat
nominatie

Aga Khan Award Architecture

2016
'Moskee verzamelgebouw' Fusion
nominatie

Groninger architectuur prijs

2015
Sportcomplex Violenstraat
winnaar

Rietveldprijs

2015
Kop van Lombok, Utrecht
nominatie (top 3)

Amsterdamse Architectuurprijs (gouden A.A.P)

2015
Energieneutrale brede school Houthaven
nominatie

Fritz Höger Award – Backstein Award

2014
Groningen: de intense stad
nominatie (categorie woningbouw)

Amsterdamse Architectuur Prijs (gouden A.A.P)

2014
Brede School Het Meervoud
nominatie

Architect van het jaar

2013
Categorie Small (bureaus tot 15 fte)
nominatie

Scholenbouwprijs

2013
De Combinatie Vlissingen
nominatie (categorie primair onderwijs)

AR House Award

2013
Waterwoningen IJburg
eervolle vermelding

FIABCI Award

2012
Waterwoningen IJburg
winnaar (categorie residential Lowrise)

Dutch Design Award

2012
Waterwoningen IJburg
winnaar (categorie ruimtelijk)

Reynaers projectprijs

2012
Klimaatneutrale MFA Panorama
nominatie

Green Building Award

2012
Groningen: de intense stad
nominatie

Houtarchitectuurprijs

2012
Klimaatneutrale MFA Panorama
nominatie

BNA Gebouw van het Jaar

2012
De Combinatie Vlissingen
nominatie (regio Delta)

BNA Gebouw van het Jaar

2012
Klimaatneutrale MFA Panorama
nominatie (regio Oost)

AIT-Award

2012
'Moskeeverzamelgebouw' Fusion
nominatie (categorie sacred buildings)

Brick Award

2012
Groningen: de intense stad
nominatie

Reynaers projectprijs

2011
Groningen: de intense stad
nominatie

Gouden Baksteen

2011
Groningen: de intense stad
winnaar (vakjuryprijs, beste gebouw van Groningen 2011)

BNA Gebouw van het jaar

2011
Groningen: de intense stad
winnaar (regio Noord)

Amsterdamse Architectuur Prijs (Gouden A.A.P)

2011
Waterwoningen IJburg
nominatie

NEPROM-prijs

2011
Waterwoningen IJburg
nominatie

Zuiderkerkprijs

2010
Buurtfabriek Amsterdam
winnaar

VKG Architectuurprijs

2010
Waterwoningen IJburg
winnaar

VKG Publieksprijs

2010
Buurtfabriek Amsterdam
winnaar

Amsterdamse Architectuurprijs (Gouden A.A.P)

2010
Buurtfabriek Amsterdam
nominatie

Gevel NBD Architectuurprijs

2010
'Moskeeverzamelgebouw' Fusion
nominatie

Daas Baksteen Architectuurprijs

2010
Dobbelmanterrein Nijmegen
nominatie

Gouden Piramide

2009
Masterplan Dobbelmanterrein Nijmegen
winnaar

Betonprijs

2009
Smarties Uithof
nominatie

Architectuurprijs Nijmegen

2009
Dobbelmanterrein Nijmegen
winnaar

Scholenbouwprijs

2008
Brede school de Matrix
winnaar (thema duurzaam schoolgebouw, categorie primair onderwijs)

Building Business Golden Green Award

2008
Brede school de Matrix
winnaar (categorie duurzame Commercieel vastgoed (her)ontwikkeling)

Rietveldprijs

2009
Smarties Uithof
nominatie

Building Business Golden Green Award

2009
Dobbelmanterrein Nijmegen
nominatie

Gouden Piramide

2009
Dobbelmanterrein Nijmegen
nominatie

Nepromprijs

2009
Dobbelmanterrein Nijmegen
nominatie

BNA gebouw van het jaar

2009
Dobbelmanterrein Nijmegen
nominatie (regio Oost)

Amsterdamse Architectuurprijs (Gouden A.A.P)

2009
'Moskeeverzamelgebouw' Fusion
nominatie

Amsterdamprijs voor de Kunsten

2008
Amsterdamprijs voor de Kunsten
winnaar

Architect van het jaar

2008
Middelgrote bureaus
winnaar

BNA gebouw van het jaar

2008
Brede School de Matrix
nominatie (categorie Oost)

Amsterdamse Architectuur Prijs (Gouden A.A.P)

2008
Noordkop Spaarndammerdijk
nominatie

Zuiderkerkprijs

2007
Noordkop Spaarndammerdijk
winnaar

Scholenbouwprijs

2006
Brede school het Spectrum
nominatie

De Nieuwe Stad Prijs

2005
Transvaalbuurt Den Haag
nominatie

Commissie Beeldkwaliteit

2005
Masterplan Dobbelmanterrein Nijmegen
eervolle vermelding

Internationale scholenbouwprijs Buenos Aires International Forum of Educational Architecture'

2003
Scholencomplex De Vijver
winnaar

Scholenbouwprijs

2003
Scholencomplex De Vijver
nominatie (kinderarchitectuurprijs)

Scholenbouwprijs

2003
Scholencomplex De Vijver
nominatie

Prijsvraag Polderweggebied Amsterdam

2001
Open prijsvraag Polderweggebied Amsterdam
nominatie

ontwerpen moderne grachtenhuizen

1992
Java-eiland 'Tien jonge helden'
nominatie

Nautisch Kwartier

1990
Nautisch Kwartier
derde prijs (met Marian van der Waals en Anke Zeinstra)